+48 32 279 22 50
I
Logo hotellion WELLcomes

Premiera systemu
- hotellion WELLcomes

Premiera hotellionu odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton pod szyldem „hotellion WELLcomes”. Zjechało się blisko 100 znamienitych hotelarzy z całej Polski, którzy zostali podjęci rozmową o współczesnym hotelarstwie, prezentacją systemu oraz wykwintnym poczęstunkiem, którego kulminacją był koncert.

Premiera systemu odbyła się 28 października 2021 roku na Sali Balowej hotelu Sheraton Grand Warsaw z udziałem wspaniałych gości, wśród których znaleźli się m.in. właściciele i dyrektorzy hoteli z całego kraju oraz przedstawiciele prasy. Goście zostali powitani przez Prezesa PMS Labs Pana Lecha Musiałka, który obwieścił start nowego sytemu do zarządzania hotelem, systemu powstałego po blisko 10 latach szeregu prac analitycznych i programistycznych, ale też w dużej mierze konsultacyjnych z doświadczonymi menadżerami polskich hoteli. Do dyspozycji gości była osobna sala z ekranami prezentującymi działanie hotellionu. Następnie odbyła się dyskusja na temat zmian w hotelarstwie na przestrzeni ostatnich dekad oraz wpływu technologii na te zmiany.

Hotellion wystartował wraz z hasłem „maestria zarządzania”: każdy gość spotkania otrzymał w formie zaproszenia imiennie grawerowaną batutę, która pojawiła się w spocie reklamowym systemu. To symbol wirtuozerii dostępnej nielicznym. Przed spotkaniem mógł również „skonfigurować” preferencje menu, transportu czy noclegu za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej hotellion WELLcomes. Skoro ambicją hotellionu jest mistrzostwo w zarządzaniu hotelami najwyższej klasy, co wyraża slogan „maestria zarządzania”, nie mogło zabraknąć muzyki klasycznej: koncert smyczkowy został wykonany przez muzyków Filharmonii Częstochowskiej, którą kierował Adam Klocek.

Wszystkim uczestnikom hotellion WELLcomes bardzo dziękujemy za udział.

Galeria