+48 32 279 22 50
I
Ikona: integracja

Integracja

Zdjęcie: integracja
Ikona: integracja

Integracja

Wyślij do nas wiadomość

Poznasz pełne możliwości hotellion:

Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PMS Labs Sp. z o.o. podanych w formularzu, w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie lub przedstawienia oferty handlowej firmy PMS Labs Sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi lub przeniesienia danych.

Czasy wielkich systemów, posiadających wszystkie moduły i mechanizmy potrzebne i dużym i małym, i biznesowym i wypoczynkowym mijają lub może nawet minęły.

Teraz liczy się umiejętność stworzenia ekosystemu z dostępnych w hotelu narzędzi, najlepiej dobranych do wymagań menadżerów.

System hotellion został organicznie przygotowany do współpracy z wszystkimi innymi systemami i urządzeniami wykorzystywanymi w hotelach. Ponad 20 lat doświadczenia twórców systemu w budowaniu interfejsów pomiędzy przeróżnymi technologiami znalazła tu swoje miejsce: hotellion jest wyposażony w mechanizm szybkiego tworzenia interfejsów, z interfejsem HTNG włącznie.

Zdjęcie: integracja