+48 32 279 22 50
I

O nas

PMS Labs od blisko 30 lat specjalizuje się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm i hoteli poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych, które usprawniają zarówno zarządzanie, jak i codzienną pracę szeregowych pracowników.

Mamy za sobą setki wdrożeń, a dla dziesiątek firm stale świadczymy usługi wsparcia. Lista firm, dla których pracujemy obejmuje znane na całym świecie marki. Nasze wdrożenia opieramy tylko i wyłącznie na własnych rozwiązaniach oraz solidnych i doświadczonych partnerach, oferujących najlepsze rozwiązania na rynku.

Historia firmy w skrócie

1994 Powstanie PMS Labs
dystrybucja, wdrożenie, serwis programu do zarządzania produkcją (MPR) Hewlett-Pacard
2000 Poszerzenie oferty o PMS
dystrybucja, wdrożenie, serwis programu do zarządzania hotelem Hogatex (obecnie Infor)
2001 Poszerzenie oferty o BI
dystrybucja, wdrożenie, serwis programu do analizy biznesowej Business Intelligence Speedware CZ (obecnie Adastra Group)
2004 Poszerzenie oferty o ECM
dystrybucja, wdrożenie, serwis programu do obiegu i archiwizacji dokumentów IXOS (obecnie Open Text)
2007 Arvest
stworzenie własnego systemu zarządzania dokumentami (DMS)
2015 elliteq
powstanie spółki i wprowadzenie na rynek własnego programu do obiegu i archwiwizacji dokumnetów (ECM)
2021 hotellion
wprowadzenie na rynek własnego systemu do zarządzania hotelem (PMS)

Obszary działania firmy graficznie

Grafika: PMS Labs w skrócie

Misja

Ponad ćwierć wieku doświadczeń, by uczynić Twój hotel najbardziej wydajnym i komfortowym.

Ambicją firmy PMS Labs jest tworzyć produkt doskonały. Lata doświadczeń i wdrożeń systemu hotelowego, współpraca z najlepszymi polskimi hotelami i ich menedżerami, znajomość polskiej specyfiki i najnowszych standardów, pozwoliło nam stworzyć program nowoczesny, zapewniający – dzięki systemowi algorytmów – maksymalne zyski i kontrolę nad hotelem, a gościom profesjonalną i komfortową obsługę.

Wierzymy, że główną wartością w biznesie B2B jest zaufanie. Zbudowaliśmy je jako rzetelny i solidny partner, który nieprzerwanie od 1994 automatyzuje procesy decyzyjne i zarządcze. Teraz chcemy kontynuować tę tradycję, wdrażając, serwisując i rozwijając własny produkt, tak by stał się najbardziej godnym zaufania rozwiązaniem na rynku systemów hotelowych.