O nas

PMS Labs od 27 lat specjalizuje się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm i hoteli poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych, które usprawniają zarówno zarządzanie, jak i codzienną pracę szeregowych pracowników.

Mamy za sobą setki wdrożeń, a dla dziesiątek firm stale świadczymy usługi wsparcia. Lista firm, dla których pracujemy obejmuje znane na całym świecie marki. Nasze wdrożenia opieramy tylko i wyłącznie na własnych rozwiązaniach oraz solidnych i doświadczonych partnerach, oferujących najlepsze rozwiązania na rynku.

Grafika: PMS Labs w skrócie

Misja

Ponad ćwierć wieku doświadczeń, by uczynić Twój hotel najbardziej wydajnym i komfortowym.

Ambicją firmy PMS Labs jest tworzyć produkt doskonały. Lata doświadczeń i wdrożeń systemu hotelowego, współpraca z najlepszymi polskimi hotelami i ich menedżerami, znajomość polskiej specyfiki i najnowszych standardów, pozwoliło nam stworzyć program nowoczesny, zapewniający – dzięki systemowi algorytmów – maksymalne zyski i kontrolę nad hotelem, a gościom profesjonalną i komfortową obsługę.

Wierzymy, że główną wartością w biznesie B2B jest zaufanie. Zbudowaliśmy je jako rzetelny i solidny partner, który nieprzerwanie od 1994 automatyzuje procesy decyzyjne i zarządcze. Teraz chcemy kontynuować tę tradycję, wdrażając, serwisując i rozwijając własny produkt, tak by stał się najbardziej godnym zaufania rozwiązaniem na rynku systemów hotelowych.