+48 32 279 22 50
I

Artykuły

Grafika do artykułu: Hotel w chmurze. Zarządzaj obiektem skąd chcesz

Hotel w chmurze. Zarządzaj obiektem skąd chcesz

Masz wrażenie, że będąc managerem w hotelu, powinieneś spędzać w obiekcie niemal całą dobę? Ledwo wyjedziesz, a telefony z pytaniami od pracowników, czy właścicieli zaczynają się urywać. Pracownicy pytają o przydzielenie rabatu dla jednej z wielu założonych w systemie rezerwacji, właściciel o dane dotyczące obłożenia, czy przychodu. Czy naprawdę manager musi znać te wszystkie informacje na pamięć?

Czytaj więcej »
Artykuł: Czy jesteś Google-like?
Interface i ułatwienia

Czy jesteś Google-like?

Co robimy, gdy chcemy się dowiedzieć jakie jest znaczenie słowa tujon? Wpisujemy w Google. Co robimy, gdy chcemy się dowiedzieć kto dzwoni z nieznanego nam numeru? Wpisujemy w Google. Co robimy, gdy chcemy znaleźć coś w naszym PMS?

Czytaj więcej »
Artykuł: Jak przydzielać pokoje zgodnie z oczekiwaniami gości?
Inteligentne rezerwacje

Jak przydzielać pokoje zgodnie z oczekiwaniami gości?

Znamy dwa główne sposoby prezentowania pokoi hotelowych w systemie PMS. Pierwszy rodzaj to grafik, drugi to lista rezerwacji. Oba sposoby mają swoje ułomności i mogą powodować problemy z odpowiednim obłożeniem miejsca w hotelu. Czy możliwe jest inne rozwiązanie?

Czytaj więcej »
Artykuł: Z cyklu: „Gdyby PMS potrafił…”
Rozliczenia i finanse

Z cyklu: „Gdyby PMS potrafił…”

Zmorą każdego dyrektora i kierownika w hotelu zarządzanym w oparciu o USALI jest precyzyjny podział przychodów i kosztów na właściwy dział, który powinien być z nich finansowany i obciążany. Czy można to zmienić?

Czytaj więcej »